Kluba biedri

Sporta klubs „Rugāji” darbojas jau ceturto gadu un ir Latvijas Automobiļu Federācijas (LAF) biedrs. Kluba dibinātāji ir pieredzējušākie Latvijas bezceļa braucēji Jānis Auziņš, Māris Orniņš un Gints Feldmanis, kuri ar apvidus braukšanu profesionāli nodarbojas kopš 1999. gada. Piedalījušies sacensības gan Latvijā, gan kaimiņvalstīs Lietuvā, Igaunijā, Krievijā, gūstot godalgotas vietas un čempionu titulus. 
Aktīvākie sporta kluba sportisti Jānis Auziņš un Ilmārs Gibala 2005.gadā  kļuva par LR čempionātu rallijreidā un karuseļrallijā uzvarētājiem N1 automobiļu grupas ieskaitē, kā arī izcīnīja trešās vietas abu apvidus sacensību seriālu absolūtajā vērtējumā. Līdz ar to abi sportisti ir izpildījuši Latvijas Sporta meistaru normu, un ir saņēmuši Sporta meistaru nozīmes. 
SK “Rugāji” izveidots ar mērķi veicināt kluba sportistu izaugsmi un kvalitatīvu dalību sacensības. Jau trešo gadu SK “Rugāji” veiksmīgi organizē sacensības apvidus automašīnām gan ralliju-karuseli, gan ralliju reidu, gan trofi reidus. Pēdējo gadu laikā bezceļa braucēju sacensības Latvijā ir ieguvušas lielu popularitāti skatītāju vidū un ir plaši apmeklētas. 

Lai sagatavotu trīs sacensību posmus apvidus automašīnām un, lai sportisti pilnvērtīgi startētu 2006. gada sezonā, 
SK “Rugāji” aicina Jūs ar sponsorēšanu atbalstīt autosportu, 
vienlaicīgi popularizējot sevi visā Latvijā.

Atbalsta

 

 

 

Jaunākie video

 

 

 

 

 

 

atb